THY’den sevgililere yüzde 40 indirim

Türkiye’nin milli bayrak taşıyıcısı Türk Hava Yolları (THY), Sevgililer Günü için özel bir kampanya başlattı. ‘Aşk: Keşfetmektir’ sloganıyla duyurulan kampanya kapsamında, çiftler için 2 kişilik bilet rezervasyonlarında büyük indirimler sunulacak.

12-16 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, %40’a varan indirimlerle biletler satışa sunulacak. Bu indirimli biletlerle yapılacak seyahatlerin tarihleri ise 12 Şubat ile 31 Mart 2024 arasında olacak.

THY’nin bu özel kampanyası, çiftlere romantik bir kaçamak yapma veya sevdikleriyle unutulmaz bir tatil deneyimi yaşama fırsatı sunuyor. Ayrıca, indirim oranının gidiş-dönüş seyahatlerde her şey dahil ücret üzerinden uygulanacak olması da tatilciler için ek avantajlar sağlıyor.

Türk Hava Yolları’nın bu romantik jesti, sevgilileri aşk dolu bir yolculuğa çıkaracak ve unutulmaz anlar yaşatacak gibi görünüyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen çiftlerin, 12-16 Şubat tarihleri arasında hızlı davranmaları ve rezervasyonlarını yapmaları öneriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir