Borusan’dan “Çarpan Etkisi” podcast serisi

Holdingden yapılan açıklamaya göre, Borusan için kurum kültürünün tanımı olan BorusanX ile Grup, cesaretle harekete geçirmeyle birlikte verimliliği, başarıları ve mutluluğu çarpan etkisiyle artırmayı hedefliyor.

BorusanX aynı zamanda açık iletişimi, ortak aklı ve iş birliğini çoğaltan, artıran bir çalışan deneyimi yaratıyor. Bu nedenle BorusanX’i merkezine alan yeni podcast serisine Çarpan Etkisi ismi verildi.

Çarpan Etkisi’nde Borusan Grubu’nun ideal kültür ve değerlerini yaşatmak, holding dışında da etki alanlarını genişletmek ve şirket kültürünün yayılımını artırmak amacıyla yayına alınan podcast serisi konu başlıkları ve konukları dikkati çekti.

Podcast serisinin moderatörlüğünü gazeteci ve yazar Nilay Örnek yaparken, serinin ilk konuğu klinik Psikolog Beyhan Budak oldu. Sohbette açık sözlülük, diyalog ve yapıcı çatışma konularına değinildi.

Serinin ikinci konuğu Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü’yle de kapsayıcılık, fırsat eşitliği, adalet konuları ele alındı.

İlerleyen günlerde Mert Fırat, İzel Levi Coşkun, Gürer Aykal ve Şahika Ercümen, Çarpan Etkisi’nin konuğu olurken sürdürülebilirlik, ortak akıl, güçlendiren liderlik ve cesaretle harekete geçme başlıklarına değinilecek.

Yayınlar, Holding’in Spotify hesabından Çarpan Etkisi çalma listesinden dinlenebiliyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir