Bora Akkaş’tan minik kızıyla paylaşım: Büyüdüğü için kolumda uyuyamıyor

Oyuncu Bora Akkaş, yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu Oben Alkan ile Şubat 2023’ta İtalya’nın Milano şehrinde nikâh masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri süren çiftten, geçtiğimiz aylarda güzel haber gelmişti. İlk çocuklarını bekleyen çift, hamilelik haberini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla duyurmuştu.

“BEŞ KÜÇÜK BARNAKCIK”

Oben Alkan, karnının belirginleştiği görülen fotoğrafını, “Geleceğe dair umutlu olmamı sağlayan beş küçük barnakcık” notuyla yayınlamıştı.

Bora Akkaş, 7 Ağusots’da baba olmuş, oyuncunun eşi Oben Akkaş sabah saatlerinde doğum yapmıştı. Çift, dünyaya gelen kızlarına Suzan adını vermişti.

KIZIYLA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Son olarak ‘Deneme Çekimi’ adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Bora Akkaş, kızı Suzan ile çekilen bir karesini 186 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştı.

Minik kızını kollarında tutan Akkaş, gönderisine; “Zaman çok hızlı geçiyor, ciğerimin köşesi şu anda büyüdüğü için şu şekil kolumda uyuyamıyor” mesajını yazdı.

Ünlü ismin kısa sürede 12 bine yakın beğeni alan bu fotoğrafına; “Nazar değmesin, maşallah”, “Çok tatlısınız” ve “Babalık çok yakıştı” gibi gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir